Літо - пора відпочинку, яскравих відкриттів та нових можливостей! Дорогі друзі, наш міжнародий музичний фестиваль O-Fest 2021, що відбудеться 26 та 27 червня у Києві та Бучі цього року стане майданчиком Всеукраїнського конкурсу малюнків "ТРОЇЦЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ-ТЕАТР САДОВСЬКОГО-НАЦІОНАЛЬНА ОПЕРЕТА УКРАЇНИ. ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ" організованого Київський театр оперети1 спільно з United World Cultures Foundation / UWCF

Незважаючи на сьогоднішню прохолодну погоду, учнів 2-А класу в останній день навчання зігрівали позитивні емоції від відвідування етнографічного комплексу "Українське село". Знайомство із екзотичними рослинами, спілкування із тваринами, захоплюючий майстер-клас по виготовленню іграшки-свистунця та занурення в історію побуту українського народу справили на школярів неабияке враження і залишаться в їх пам'яті назавжди.Навчальний рік скінчився!Прощальная пора!Довгоочікуваним канікуламМи скажемо: "УРА!!!" (Альона Цис)

Дорогі учні! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання з початковою школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання - переходу до середньої школи. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів! Сумуватиму за вами мої перші і найкращі учні, мій 4-Г клас. (Наталка Желинська)

В останній навчальний день учні 10-Б класу з класним керівником Галакою Ю. Г. побували на екскурсії "Гори вздовж Дніпра" в м. Києві. Довідалися про найдавніші пам'ятники та вулиці столиці, побували на Софійській площі, біля Михайлівського монастиря, на Володимирській гірці. Скрізь минуле переплетено з сучасним: підтвердженням є скляний міст до Арки дружби народів. Дружня атмосфера, спілкування з друзями додали настрою на всі канікули.

Моє перше класне керівництво - це як знову вперше стати Мамою. Почесно але і відповідально і хвилююче. Я знайомилася з 5-Є заочно, за особистими справами, всі новенькі, всі з інших закладів. І я готувалася морально до всього... Але внутрішньо я відчувала не тільки моторошність, а ще й гаряче бажання подивитися в очі кожному, познайомитися, зазирнути в їх світ. Ще в кінці серпня ці діти не виходили в мене з думок. Я не знаю як це пояснити, але я знала що вони чудові. Моє відчуття мене не підвело, мені здається за цей рік мені вдалося зазирнути не тільки в їх очі... І це мій найдорожчий і найкращий 5-Є (хто їх знає - 100% правда ).

Учні 9-В класу сьогодні запросили своїх вчителів, які впродовж дев'яти років навчали їх у школі, до актової зали на святковий концерт. Вони сьогодні теж випускники. І багато з них спробує вступити до різних навчальних закладів уже цього року. Багато гарних слів було сказано зі сцени, було місце для запального танцю, веселих жартів та пісень. А найбільші і найщиріші слова вдячності, звичайно, - для класного керівника, - Богдан Тетяни Ігорівни. Дружна, весела шкільна родино 9-В класу, - ми будемо сумувати за Вами! Бажаємо веселих канікул!

Ось і закінчився ще один навчальний рік. Яким він був для всіх? Добрим і щедрим, веселим і несподіваним... Він приніс нові знання та нові випробовування... Поруч були добрі друзі, які завжди підставлять плече, мудрі вчителі та люблячі батьки. Поруч була вся весела шкільна родина. Сьогодні так важко залишати шкільні стіни нашим дорослим випускникам. Вони, мов лелеки, вперше залишають своє гніздо. Бажаємо їм чистого неба, а ще - виконання всіх мрій. Попереду - велике життя, будьте у ньому хорошими людьми і ніколи не забувайте своїх шкільних друзів і рідну школу! В добру путь!

Ось і закінчився ще один навчальний рік. Були у ньому і злети, і падіння, але 6-Б клас вирішив, що як рік закінчиться, так і наступний проведеш.Тому діти разом із класним керівником Крочак Т.Д. вирішили відвідати місто Переяслав, а саме: музей під відкритим небом, музей кобзарства, музей трипільської культури та музей Г.Сковороди.

Учні 8-В класу теж завершили навчальний рік екскурсією до парку "Олександрія", що у місті Біла Церква. Попереду літо, а там - випускний 9-ий клас. Набирайтеся позитивних емоцій. Веселих канікул!

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні з учнями 2-А класу був проведений урок безпеки на тему: «Безпечний рух – твій вірний друг!», під час якого діти повторили правила дорожнього руху, групи дорожніх знаків та проаналізували ситуації щодо дій пішоходів на дорозі, що можуть загрожувати їх життю і здоров'ю. (Альона Цис)