Весело і цікаво сьогодні пройшли спортивні перегони "Ми - чемпіони" між учнями 5-х класів.

В Україні стартував флешмоб до дня народження Лесі Українки Флешмоб "Global Lesya Ukrainka 2021" – онлайн-захід, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Його мета – вшанувати пам'ять письменниці та привернути увагу до її творчості.

(За матеріалами: https://www.facebook.com/bucharada.gov.ua/)

Ми живемо у світі, де кожна краплинка добра може збагатити нас і подарувати радість. Як сказав Папа Франциск у своїй минулорічній промові: «Гарно бути щасливим, але коли інша людина стає щасливішою завдяки тобі, то це ще краще»... Запрошуємо підтримати ідеї організації міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Писанка для Папи». Нехай світ, побачивши папу Франціска із малюнком, на якому зображена українска писанка, усміхнеться і стане кращим!

Сьогодні, 04 лютого, в хмарному середовищі Zoom у рамках проєкту «Школа лідерської майстерності» відбувся коворкінг-стартап проєкту обласної ради дітей Київщини «Action-школа», в якому учнівське самоврядування нашої школи взяло участь.

Сучасний урок - сооl games!

Сьогодні відбувся цікавий урок з фізичної культури для учнів 6-б, 6- д, 5-а класів. Учасники брали участь у різних естафетах - це була командна робота! Перемогу здобули дівчата 6-д та хлопці 6-б (друга команда) (Надія Забавська)

Друзі, у нас є чудова новина! Засновниця центру реабілітації диких птахів «Крила птаха» Марія Микитюк повідомила, що у цьому році розпочинається щорічний конкурс для пізнання біорізноманіття та краси дикої природи.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2021. Організатори: Державна служба України з питань праці, Науково-виробничий журнал «Охорона праці».Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:• учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;• вихованців позашкільних навчальних закладів.Тематика:• Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.• Протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті.Вимоги до малюнка:• На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

УВАГА! Підвіз учнів до школи! З 25 січня 2021 року розпочинаємо підвіз учнів "Шкільним автобусом" до закладів загальної середньої освіти за 4 маршрутами:

Виїзд о 07.35 від вул. Б.Гмирі (зупинка біля садочку "Лімпопо") до НВК #4 та СЗОШ# 5.

Виїзд о 07.30 та о 07.45 від вул. Яблунська (зупинка біля будинку культури) до НВК # 3.

Виїзд о 07.25 від вул. Водопровідна (зупинка перехрестя з вул. Садова) до НВК # 4, СЗОШ # 5 та гімназії.

Ще одним маршрутом будуть підвозити учнів селища Ворзель з мікрорайону Кичеєве, виїзд о 07.15, до Ворзельського ЗЗСО # 10.

Перевезення організоване безкоштовно, за кошти виділені з місцевого бюджету.

Проект рішення міської програми "Шкільний автобус" подано для затвердження на чергову сесію Бучанської міської ради.