До уваги батьків Бучанської МТГЗ!

18 по 19 березня 2021 року призупинено освітній процес у 5 – 11 класах закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності і установ Бучанської міської територіальної громади.

З 18 по 28 березня 2021 року призупинено освітній процес у Бучанському центрі позашкільної роботи.Виконання освітніх програм у 5 – 11 класах ЗЗСО та гуртках БЦПР буде організовано шляхом використання технологій дистанційного навчання.

Освітній процес у 1 – 4 класах та у закладах дошкільної освіти буде організовано відповідно до режиму роботи школи та садочка, з дотриманням протиепідемічних заходів.

Фахівцями Бучанського міського інклюзивно-ресурсного центру надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами буде організовано в онлайн-режимі.

Додатокову інформацію Ви можете отримати у закладі освіти за допомогою доступних засобів зв’язку та телекомунікацій.

Прийом громадян працівниками відділу освіти та керівниками закладів освіти буде проводитись за попереднім телефонним записом, з дотриманням протиепідемічних заходів.

Контактні телефони відділу освіти:

Начальник відділу освіти - 49 -704

Заступник начальника відділу освіти – 49-704