З Новим 2020 роком!

Педагогічний колектив Бучанського НВК №3 вітає всіх бучанців із прийдешніми Новорічними святами!

Бажаємо всім Вам у Новому році

Здійснити всі мрії, усі сподівання,

Бажаємо щастя, міцного здоров'я

І щирого й кріпкого всім Вам кохання!

Новорічний концерт

Ось і продзвенів шкільний дзвінок, який оголосив початок таких очікуваних зимових канікул. Радість для школярів і невеличкий перепочинок для кожного вчителя. Надворі нарешті засніжило і в повітрі запахло новоріччям.
Але, зовсім несподівано, голосний дзвінок запросив увесь колектив до актової зали. Таку приємну несподіванку влаштували старшокласники - Новорічний концерт. Всі на хвильку забули, що знаходяться у школі, а не в концертній залі. На сцені виступали справжнісінькі артисти, а коли вийшла команда КВК - зала буквально вибухала сміхом та оплесками.
Дякуємо організаторам такого чудового свята, учням, класним керівникам, які допомагали дітям готуватись до виступу. Щастя Вам і Вашим родинам у Новому році!

Новорічна дискотека

"Новорічна дискотека" закружляла в танці спочатку учнів 7-их - 9-их класів, а потім і учнів 10-их - 11-их класів. Весела танцювальна музика, гарні друзі і чудовий настрій - що ще потрібно для свята...
Попереду зимові канікули, отже можна відпочити. Всіх дорослих школярів і маленьких школярят вітаємо з Новим роком! Хай буде у всіх все гаразд, нехай збуваються всі мрії! Веселих свят!

Новорічні олімпійські перегони

26 грудня учні 5-х класів брали участь у веселих, новорічних, олімпійських перегонах. Перше місце здобула команда 5-а класу, друге місце посіли учні 5-д класу, третє місце вибороли учні 5-б класу. Вітаємо з наступаючим Новим роком.

Новорічні ранки для учнів 1-их - 4-их класів

Давно шкільна актова зала не бачила стільки гамірних, веселих, голосних гостей. Сьогодні тут відбувалися новорічні ранки для учнів 1-их - 4-их класів. Старшокласники підготували для малечі цілу розважальну програму.
Веселились і співали,
Жартували, танцювали ,
Голосніше, ніж торік
Зустрічали Новий рік.

Вітаємо наших юних митців

Вітаємо наших юних митців!

За рішенням журі обласного етапу традиційної щорічної Всеукраїнської виставки-конкурсу «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ» юні бучанці вибороли ІІІ місце!

Дар'я Кхамлі і Оксана Моллачієва, вихованки гуртка рукоділля «Умілі ручки», у номінації «Новорічна композиція» (під керівництвом Катерини Ляшко).

Танці з зірками

Продовжили новорічне шоу сьогодні шестикласники. Вони представили для глядачів танцювальний конкурс "Танці з зірками".
БРАВО! Всіх учасників і гостей вітаємо з Новим роком!

Новорічна казка на новий лад

Навіть у повітрі, не зважаючи на зовсім весняну погоду, відчувається наближення Нового року. Сяють вогниками прибрані ялинки, а навкруги - пахне цукерками та мандаринками.
Передноворічний настрій завітав і до нашої школи. Сьогодні у актову залу запросили всіх бажаючих на виставу: "Новорічна казка на новий лад" наші п'ятикласники. Кожен клас підготував казку із музичними номерами, веселим гумором та багатьма несподіванками. Почесними гостями свята стали Дід Мороз зі Снігуронькою.
Свято наближається - щасливого Нового року!

Практично-тренувальне заняття з евакуації при виникненні надзвичайної ситуації

Сьогодні, 20 грудня, в Бучанському НВК №3 для учнів початкових класів, які навчаються у новому корпусі, проведено практично-тренувальне заняття з евакуації при виникненні надзвичайної ситуації.
Під час даного заняття учасники освітнього процесу продемонстрували свої злагоджені дії. Працівники школи та учні діяли швидко, рішуче, без зайвих відволікань покинули приміщення, відповідно до розробленого раніше плану евакуації та практичних відпрацювань на випадок пожежі.
Такі заняття дуже важливі, адже тренування загартовують від невмілих дій, від паніки, при виникненні справжньої надзвичайної ситуації, та допоможуть врятувати життя дітей та дорослих в екстримальних ситуаціях.

Театралізоване "Свято Миколая"

19 грудня учні 5-г і 1-г класів, разом із своїми класними керівниками Болотною Іриною Дмитрівною та Поліщук Тетяною Володимирівною, провели театралізоване "Свято Миколая".
П'ятикласники перевтілились в казкових героїв, які допомогли Миколаю потрапити на свято до учнів першого класу. Малеча ж для цього із задоволенням виконали всі завдання квесту.