Вітаємо учнів нашої школи, переможців ІІ (міського ) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які проводились в онлайн режимі.

Сьогодні дуже складні погодні умови. Але моїх учнів 1-А класу це не лякає!

Дітки прийшли до школи з гарним настроєм. На уроках працювали завзято. А наприкінці виготовили " Крижані морквинки".

Які ж гарні роботи вийшли! Молодці! (Світлана Фурса)

Минулий тиждень закінчився у школі відкриттям традиційної виставки дитячих поробок та малюнків "Зимові візерунки", у якій представлено роботи учнів 1-4-их та 5-6-их класів.

08 грудня, для учнів 6-Б класу було проведено «Урок Мужності», мета якого: виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю, спонукати учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі.

Українська хустка,дівоча і жіноча прикраса, незмінна супутниця у житті прекрасної половини людства, оспівана у піснях, завжди була вагомим доповнюючим елементом жіночого народного одягу.

Остання п'ятниця жовтня подарувала учням 2-А класу незвичайну зустріч з чарівною гостею- пані Осінню, яка завітала до класу з жартами, розвагами та вітамінними яблучками. Дітям було весело і цікаво!

У п'ятницю до учнів 2-их класів завітала щедра Осінь і в своєму кошику принесла для діток вітаміни та солодощі.