Новини

Підписатися на RSS

Січневе секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

09 січня 2019 року у приміщенні Бучанського НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." №4 відбулося січневе секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти Бучанської ОТГ з теми: "Шляхи покращення мотивації до занять фізичною культурою та формування національної свідомості учнівської молоді під час підготовки та участі у військово-патріотичних заходах".Засідання провів Ковальський В.В., керівник міської методичної комісії вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни.
Під час засідання були розглянуті питання:- Підсумки роботи міської методичної комісії вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни у I семестрі 2019-2020 навчального року; - Підсумки вивчення стану діяльності ЗЗСО Бучанської ОТГ з питань організованого початку 2019-2020 навчального року з фізичної культури та захисту Вітчизни;- Планування роботи міської методичної комісії вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни у II семестрі 2019-2020 навчального року;- Особливості підготовки до участі закладів освіти в I (регіональному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура");Традиційно, на січневій методичній комісії вчителі, які атестуються, презентують свій досвід роботи. Цьогоріч свої надбання демонстрували вчителі фізичної культури Бучанської ЗОШ I-III ст." №1 Фінчук І.А. з теми: "Впровадження здоров'язберігаючих технологій на уроках фізичної культури" та Азаров О.В. з теми: "формування інтересу школярів до занять фізичною культурою засобами легкої атлетики та спортивних ігор" та вчитель фізичної культури Бучанського НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." №3 Павлюк С.В. з теми: "Виховання інтересу школярів до занять фізичною культурою".Після засідання було вироблено спільні рекомендації.


Створення моделі конкурентно-спроможної особистості та шляхи її формування через систему гурткової роботи

09.01.2020 на базі " СЗОШ І- ІІІ ст.- ЗОШ І- ІІІ ст."№4 відбулося секційне засідання вчителів іноземних мов на тему:
"Створення моделі конкурентно-спроможної особистості та шляхи її формування через систему гурткової роботи". Під час засідання вчителі обговорили питання підвищення мотивації учнів при вивченні англійської мови в позакласний час (Мусійчук Л.М. ЗОШ №1), зупинилися на паралінгвистичних методах навчання (Воєдило Ю.В. ЗОШ №4) та мали змогу випробувати нові шляхи проектної методики під час проведення декади іноземних мов (Піроженко А.О., Маймескул А.В. СЗОШ №5).


Конструктор сайтів
Nethouse