Під час осінніх канікул вчителі Бучанського НВК №3 змогли опанувати нові методи навчання дистанційної освіти на сучасних платформах: Гугл сервіси (таблиці, документи, форми, Google Classroom, Google Meet), електронний журнал - щоденник "Нові знання". З колегами досвідом ділились вчителі інформатики закладу.

Сьогодні наші п'ятикласники влаштували "Веселу перерву" для вчителів. Вони в учительській привітали всіх із святом!

Дякуємо Вам, любі діти, за Вашу щирість та любов!

Учням 2-В класу дуже сподобалася ідея "Кольорового тижня", тому вони вирішили "розмалювати" різними кольорами кожен день тижня. Це їм вдалося. А головне, у всіх зразу змінився настрій. Було весело і цікаво працювати!

Шановні наші шкільні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Нехай у вас завжди буде чудовий настрій, а ваші відвідувачі дарують лише теплі слова!

Два останніх тижні у школі проходила виставка дитячих поробок "Осінній настрій". Дякуємо учням та батькам, які допомогли створити таку красу у фойє школи.

З початком нового навчального року продовжилися шкільні традиції, а саме, "Веселі перерви". Музичну перерву у 2-В класі із великим задоволенням провели учні 6-В класу Троценко Артем та Баширова Влада.

Протягом вересня в нашій школі проходить місячник правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»