15 вересня 2020 року у 4-Е класі відбулися "Зустрічі для батьків" , які провела класний керівник Лук'яненко О. А. Вона ознайомила присутніх з основними принципами навчання та виховання у початковій школі. Учитель наголосила, що учасниками освітнього процесу є не лише діти та вчителі, а і батьки. У вихованні все головне: і урок, і розвиток всебічних інтересів дітей в позаурочний час, і взаємовідносини в родині.

З 07 вересня розпочався Олімпійський тиждень в нашій школі. В зв'язку з covid-19, усі заходи проводимо під час уроків, відводячи частину часу на Олімпійську освіту.

Вітаємо наших маленьких першокласників, яких сьогодні, 1 вересня, радо зустріла наша школа. Вони потрапили у казкову країну Школярію, яка 11 років навчання буде дивувати їх та підтримувати. Тут буде багато нових друзів, перша вчителька, цікаві уроки, веселі перерви.

Бучанський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." №3 запрошує на роботу на такі вільні вакансії:

1. Вчитель математики.

2. Вчитель біології.

3. Вчитель англійської мови.

4. Практичний психолог.

5. Прибиральник технічних приміщень.

12 серпня 2020 року у актовій залі Бучанського НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." №3 розпочали свою роботу виїзні курси підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників з проблеми "Інклюзивна освіта: теорія та практика".

Бучанський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." №3 запрошує на роботу на такі вільні вакансії:

1. Вчитель математики.

2. Вчитель української мови та літератури.

3. Вчитель біології.

4. Вчитель англійської мови.

5. Практичний психолог.

6. Асистент вчителя.

7. Бухгалтер.

01.07.2020 р.                                                                                                        № 42-У

Про зарахування дітей

до 1-их класів на

2020-2021 навчальний рік

Відповідно наказу Бучанського відділу освіти № 74–О від 21.05.2020 «Про прийом документів та зарахування дітей Бучанської міської об’єднаної територіальної громади до 1-их класів закладів загальної середньої освіти на 2020/2021 навчальний рік», наказу Бучанського відділу освіти № 94–О від 30.06.2020 «Про внесення змін до наказу Відділу освіти Бучанської міської ради від 21.05.2020 №74-О», наказу по закладі освіти «Про прийом документів та зарахування дітей до 1-х класів на 2020/2021 навчальний рік» від 21.05.2020 №27- О та з метою забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1-их класів до  закладу освіти

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до перших класів на 2020-2021 навчальний рік дітей, проживаючих на закріпленій за закладом території та дітей, які мають право на першочергове зарахування, у кількості 162 особи, згідно до поданих заяв батьків. (Додаток) .
  2. Секретарю освітнього закладу Присяжній Г. В. оприлюднити списки зарахованих дітей на веб сайті закладу освіти.

01.07.2020 р.

1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Харченко Н. В..

Директор                              (підпис)                                    Л. О. Морозенко

З наказом ознайомлені:

Харченко Н.В.

Присяжна Г.В.

Ось і пролунав останній дзвоник... Випускний – це той момент в житі коли дійсно хочеться подякувати  нашому класному керівнику

В Україні стартував конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна». Подати роботи можна до 18 жовтня 2020 року.
На конкурс можна надсилати роботи з тем:
▪ безпека дорожнього руху;
▪ протидія булінгу;
▪ інклюзія в освітніх закладах.