Ми точно знаємо, що дітки Бучанської ОТГ творчі та талановиті.
Бучанський центр первинної допомоги радо запрошує усіх маленьких друзів нашого закладу взяти участь у конкурсі дитячого малюнка «Лікар – мій супергерой!»
Нам неймовірно цікаво, якими нас бачать наші маленькі пацієнти.

Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час літніх канікул.

1. Загальні положення.
1.1. Інструкція з безпеки учнів під час літніх канікул поширюється на всіх учасників навчально-виховного процесу під час перебування учнів на літніх канікулах.
2.Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час літніх канікул.
2.1. Вимоги безпеки життєдіяльності учнів перед початком літніх канікул.
2.2. Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час літніх канікул.
2.2.1. Під час канікул, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, чітко виконувати правила дорожнього руху:

Вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Під час довготривалого вимушеного карантину, крім занять онлайн із різних предметів, згідно шкільної програми, учні 2-Г класу, разом із класним керівником Караскевич Вікторією Юріївною, взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики "Весна 2020".

Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №3
ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ у 1-й клас на 2020/2021 н.р.
з 01 червня по 30 червня 2020 р.

1. Навчання за освітніми програмами:
- Нова українська школа (НУШ) (4 класи - 120 учнів)
- Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» ( 1 клас - 30 учнів)
- Педагогічна технологія «Росток» ( 1 клас - 30 учнів)

2. Перелік документів, які необхідно подати для зарахування дитини до закладу:
- Заява батьків на зарахування, (пишеться при поданні документів за встановленим зразком у закладі).
- Копія свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал свідоцтва).
- Документ, що посвідчує особу заявника.
- Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування школи (для підтвердження права на першочергове зарахування).
- Медичні довідки (форми № 086-1/0, 086-2/0 та №063- 0.
- Копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (при наявності).
Прийом документів: понеділок – четвер:
- з 09.30 до 12.00 години;
- з 13.00 до 16.00 години;

п’ятниця:

- з 09.30 до 14.00 години.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

Повідомляємо вам про те, що у 2020/2021 навчальному році у Бучанському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." №3 буде сформовано три 10-ті класи за такими профілями:

- 10-А клас - математичний профіль;

- 10-Б клас - географічний профіль;

- 10-В клас - філологічний профіль (українська мова та література).

Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді 23 травня 2020 року проводиться Всеукраїнський онлайн-конкурс «Відун», присвячений Дню Героїв України.

До участі у Конкурсі запрошуються рої Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») старшої вікової групи (15-17 років), рої середньої вікової групи (11-14 років) можуть взяти участь у заході поза конкурсом. У підготовці питань до Конкурсу будуть використані навчальні програми з «Історії України» для закладів загальної середньої освіти.

Події в сучасному світі змінюють одна одну з неймовірною швидкістю, час летить немов вітер: майбутнє стає теперішнім, а сьогодення – минулим. Усе змінюється, окрім сімейних цінностей. Адже сім’я це не тільки осередок досвіду, традицій, духовних та культурних цінностей. Сім’я це мама, тато, брати та сестри, це незмінні почуття любові, радості та щастя, підтримка, доброта та віра у світле майбутнє.

Саме такі сімейні цінності притаманні і родині Кондратенків. Де мама Ірина й тато Олександр виховують шестеро чудових діток: найстарші Анна, Андрій і Артем та молодші Едуард, Максим та Ангеліна. Сім’я проводить багато часу разом та радіє кожному дню, спілкуючись один з одним. Адже прийде момент, коли діти виростуть та покинуть батьківську домівку для того, аби звити власне сімейне гніздечко.

У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році ми пропонуємо пройти у форматі on-line.

Початок – 22 травня 2020 року о 09.00.

Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00.