Цього тижня учні 1-4-их класів знайомилися із правилами безпеки з вогнем та електроприладами. Після цікавих та змістовних уроків під загальною назвою "Сам удома" дітвора разом із класними керівниками створили виставку плакатів, яку так і назвали: "Сам удома".

Дитинство – це найщасливіший період у житті і сьогодні наші випускники 11-А та 11-Б класів повернулися назад в дитинство, адже зовсім скоро вони розпочнуть новий етап дорослого життя.

Сьогодні, 12 травня 2021 року, учні нашоії школи разом з вчителем географії Смаляною Ю.В. стали учасниками цікавоі зустрічі, що проходила в приміщенні бучанськоі публічної бібліотеки. В присутності мера Бучі А. Федорука, школярі зустрілись з бучанцем Євгеном Прокопчуком, який прославив наше місто на весь світ, ставши учасником 25-ї Української антарктичної експедиції і майже рік жив і працював в Антарктиді. Учасники зустрічі могли задавати питання, які їх цікавили. Євген із задоволенням відповідав на всі запитання. Після завершення зустрічі Євген подякував дітям за увагу і відмітив, що питання школярів були дуже змістовні і цікаві.

Наша школа активно приймає участь в челенджі "Здорове харчування", у рамках програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. Готуємо разом.

Найперше слово, яке пестить слух до кінця життя. Найніжніші й дбайливі руки. Найдобріше і чуйне серце. У День матері хочу побажати всім матусям справжнього щастя, довгих років життя, відмінного, міцного здоров'я, розуміння і відданості в сім'ї. Нехай по щоках ніколи не біжать сльози, а в грудях горить гордість за своїх дітей.

Учні 4-Г класу також вітають своїх найрідніших матусь, бажають щирих посмішок, море квітів, тепла та любові від дітей. (Наталка Желинська)

Цього тижня для учнів 5-8-х класів у школі були проведені цікаві уроки, тема яких: "Не ведись - прояви свою стійкість в інтернеті". Дітям розповіли, як можна захистити себе у цифровому середовищі та як правильно і безпечно використовувати його для навчання.

Сьогодні в школу повернулися учні 5-11-их класів. Всюди гамірно. І навіть після останнього уроку діти не поспішають додому. Учні 5-А та 6-Б класів, разом із Чистяковою Тетяною Василівною вирішили причепурити шкільне подвір'я і висадити молоді ялинки.

Сьогоднішній день для учнів 2-А класу розпочався із уроку пам'яті "Біль Чорнобиля", під час якого діти дізналися про трагічні події 35-річної давності, страшні наслідки яких відчувають на собі і сучасні покоління, і ще довго відчуватимуть їх нащадки. Співчуваємо тим родинам,яких безпосередньо торкнулося лихо...

Щиро ДЯКУЄМО ліквідаторам на ЧАЕС! Пам'ятаємо, щоб знову не допустити такої біди!.. (Альона Цис)

Сьогодні, 26 квітня, у День пам'яті Чорнобильської трагедії, у шкільній бібліотеці відкрилася тематична книжкова виставка "Гірчить Чорнобиль крізь віки".

Незабаром Великдень, і в нашій школі, з нагоди свята, була організована виставка дитячих поробок «Котилася писанка", в якій взяли активну участь учні 1-4-их класів.