22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Учні 4-Г класу переглянули відео, малювали та створили аплікацію нашої планети. (Наталка Желинська)

22 квітня - Всесвітній день Землі - це єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища та збереження тих багацтв і природних ресурсів, якими наділила нас природа. До цього Міжнародного дня приєднались учні 1-Е класу, закликаючи берегти планету, країну та місто (село) в якому ми живемо. (Наталія Мартинчук)

22 квітня - Всесвітній День Землі. Година спілкування у моєму 1-А класі.

Це свято чистої Води, Землі і Повітря, яке має на меті об'єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища. (Світлана Фурса)

Сьогодні, 16 квітня, учні 4-их класів мали можливість закріпити знання, вміння та навички з основ безпеки життєдіяльності пройшовши квест «Бути обізнаним - безпечно!»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС  «Безпечний Інтернет 2.0»
Для учнів 1-11 класів
В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.
Участь безкоштовна для всіх!
Реєстрація та деталі - за посиланням  https://naurok.com.ua/konkurs/safe-internet2_0
#наурок

Кожного року, 12 квітня, відзначають День авіації та космонавтики.
В цей день, 12 квітня, у 1961 році громадянин СРСР старший лейтенант Гагарін Юрій Олексійович на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний політ навколо Землі.

Сьогодні, у міжнародний день авіації і космонавтики, учні 2-В класу, разом із класним керівником Цикалюк Валентиною Данилівною, на уроці побували у віртуальній подорожі космічними просторами невідомих Галактик. Діти прослухали розповідь про першу людину-космонавта, з цікавістю подивилися відеофільм про нашого земляка, конструктора космічних ракет С. Корольова. Саме завдячуючи його винаходам людина полетіла в космос. А ще учні познайомилися із цікавою постаттю - українським космонавтом Леонідом Каденюком, про якого їм розповіла класний керівник. На закінчення уроку діти намалювали малюнки.

9-11 квітня відбулися Всеукраїнські змагання шкільних груп підтримки "Чирлідингу" онлайн з 20 областей України, 69 закладів освіти, у яких брали участь 904 учня. Змагання тривали 8 годин з 12 видів. Наша школа вперше на таких змаганнях. Дівчата 11-А класу, групи "girls" представляли школу та успішно виступили у cheer dance show maxi-team SL juniors. Дякуємо федерацію Чирлідингу за організацію та можливість брати участь у таких змаганнях.

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики.Своїх учнів 1-А класу я ознайомила з цим святом. Діти переглянули відеофільм про Юрія Олексійовича Гагаріна та українського космонавта Леоніда Каденюка, намалювали малюнки та зробили виставку. А ще всі разом виконали руханку "Космонавт- ракета". (Світлана Фурса)

Сьогодні, 12 квітня, світ відзначає День авіації та космонавтики, а також Міжнародний день польоту людини в космос.

А чи знали ви, що дата 12 квітня 1961 року дуже знаменна. Адже саме у цей день радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток-1» вперше за всю історію людства зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин.

(https://www.facebook.com/vseosvita)