Ви — нове покоління українців і вам є що сказати! Сміливі, творчі та талановиті — візьміть участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячого малюнка «Я і мої права» до 25-річчя Конституції України, щоб разом відсвяткувати ювілей Основного Закону нашої держави!

(Національна бібліотека України для дітей)

В міжнародний день дитячої книги 2 квітня учні 4-Г класу, ознайомилися з історією виникнення книги, складали асоціації, сенкан, розшифровували ребуси, слова, складали прислів'я, а також повторювали правила бережного поводження з книгами, розповідали про свої улюблені книги.

Скільки цікавого рідна природа може відкрити нам - шукачам? Як же дати відчути радість перших відкриттів? Найпростішим шляхом до цього є саме спостереження.

Шкільне життя не стоїть на місці, саме так вважають учні 2-Д класу. Діти на канікулах відпочивали, але і про школу не забували. Підготували цікаві розповіді та малюнки про своє шкільне життя. Ось така вийшла чудова класна газета "Шкільне життя 2-Д класу "!

Сьогодні учні 1-2-их класів провели традиційні українські обряди зустрічі весни - ліпили із тіста жайворонків, співали веснянки та водили хороводи, закликаючи весну в наше місто.

Протягом березня у нашій школі проходила акція «Годівничка для птаха» та виставка малюнків «Збережемо рослинний та тваринний світ нашого краю», у якій учні початкових класів взяли активну участь.

Тиждень, що передував канікулам, назвали "Тиждень дитячої книги" і проходив він у шкільній бібліотеці.

Вже третій рік поспіль учні 6-11 класів, під керівництвом вчителя географії Смаляної Юлії Вікторівни, приймають участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з географії.

17 березня 2021 року учні нашої школи взяли участь у вибірковій інтелектуальній грі-вікторині «Квіз» і посіли 2 місце.

До уваги батьків Бучанської МТГЗ!

18 по 19 березня 2021 року призупинено освітній процес у 5 – 11 класах закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності і установ Бучанської міської територіальної громади.