Правила для дітей щодо запобігання інфікування на COVID-19, ГРВІ та інші вірусні захворювання.

Школярам рекомендується:

• уникати великого скупчення людей та близького контакту з тими, хто має кашель;

• часто мити руки з милом, дезінфікувати їх; не торкатись обличчя брудними руками та використовувати медичні маски;

• постійно провітрювати приміщення та дотримуватися постільного режиму;

• не їсти брудних овочів та фруктів, ретельно їх мити;

• не вживати самостійно медичних медикаментів чи препаратів, які не рекомендовані лікарем.

• проводити достатню кількість часу на свіжому повітрі (молодшим школярам варто бути на повітрі не менше ніж 2-2,5 години, старшим – годину-півтори).

16 березня учителі завітали до літературної світлиці "У любові кожен стає поетом". Учні 11- А класу з класним керівником Карасьовою В.М. представили гостям інтимну лірику поетів-шістдесятників.

У 10-А класі відбувся бінарний урок на тему «Білки, вуглеводи, ліпіди: огляд будови й біологічної ролі».

Викладачі Павлік Оксана Василівна (учитель біології) та Приходько Марина Сергіївна (учитель англійської мови) об’єднали зусилля для розвитку освітніх компетентностей щоб поглибити знання дітей про білки, нуклеїнові кислоти, вуглеводи та ліпіди і все це англійською мовою!

У четвер, 11 березня, учні 6-Г класу відвідали шкільну бібліотеку, де бібліотекарі Сірош Г. А. та Поліщук Т. В. провели для них вікторину "Що я знаю про Кобзаря!"

Минулого тижня у шкільній бібіліотеці відбувся конкурс читців "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття", у якому взяли участь учні 5-их, 6-их, 7-их та 9-их класів.

Весело і цікаво сьогодні пройшли спортивні перегони "Ми - чемпіони" між учнями 5-х класів.

В Україні стартував флешмоб до дня народження Лесі Українки Флешмоб "Global Lesya Ukrainka 2021" – онлайн-захід, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Його мета – вшанувати пам'ять письменниці та привернути увагу до її творчості.

(За матеріалами: https://www.facebook.com/bucharada.gov.ua/)

Ми живемо у світі, де кожна краплинка добра може збагатити нас і подарувати радість. Як сказав Папа Франциск у своїй минулорічній промові: «Гарно бути щасливим, але коли інша людина стає щасливішою завдяки тобі, то це ще краще»... Запрошуємо підтримати ідеї організації міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Писанка для Папи». Нехай світ, побачивши папу Франціска із малюнком, на якому зображена українска писанка, усміхнеться і стане кращим!