Сьогодні, 04 лютого, в хмарному середовищі Zoom у рамках проєкту «Школа лідерської майстерності» відбувся коворкінг-стартап проєкту обласної ради дітей Київщини «Action-школа», в якому учнівське самоврядування нашої школи взяло участь.

Сучасний урок - сооl games!

Сьогодні відбувся цікавий урок з фізичної культури для учнів 6-б, 6- д, 5-а класів. Учасники брали участь у різних естафетах - це була командна робота! Перемогу здобули дівчата 6-д та хлопці 6-б (друга команда) (Надія Забавська)

Друзі, у нас є чудова новина! Засновниця центру реабілітації диких птахів «Крила птаха» Марія Микитюк повідомила, що у цьому році розпочинається щорічний конкурс для пізнання біорізноманіття та краси дикої природи.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2021. Організатори: Державна служба України з питань праці, Науково-виробничий журнал «Охорона праці».Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:• учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;• вихованців позашкільних навчальних закладів.Тематика:• Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.• Протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті.Вимоги до малюнка:• На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

УВАГА! Підвіз учнів до школи! З 25 січня 2021 року розпочинаємо підвіз учнів "Шкільним автобусом" до закладів загальної середньої освіти за 4 маршрутами:

Виїзд о 07.35 від вул. Б.Гмирі (зупинка біля садочку "Лімпопо") до НВК #4 та СЗОШ# 5.

Виїзд о 07.30 та о 07.45 від вул. Яблунська (зупинка біля будинку культури) до НВК # 3.

Виїзд о 07.25 від вул. Водопровідна (зупинка перехрестя з вул. Садова) до НВК # 4, СЗОШ # 5 та гімназії.

Ще одним маршрутом будуть підвозити учнів селища Ворзель з мікрорайону Кичеєве, виїзд о 07.15, до Ворзельського ЗЗСО # 10.

Перевезення організоване безкоштовно, за кошти виділені з місцевого бюджету.

Проект рішення міської програми "Шкільний автобус" подано для затвердження на чергову сесію Бучанської міської ради.